Najkrajšie retro kávovary


Každý milovník kávy ocení kvalitní kávovar, který si však vybíráme i podle designu. Retro kávovary budou vždy v módě, protože jsou jedinečným doplňkem moderně i klasicky zařízené domácnosti. Samozřejmě by vám měly v první řadě připravit perfektní kávu. Které retro kávovary patří mezi nejkrásnější?

ETA Storio 6181 90020
Ariete Espresso Retro ART 1388/30

Elegantní retro kávovary

Retro kávovary s elegantním designem skvěle zapadnou nejen do retro kuchyně, ale i do moderní domácnosti. Takovým modelem je DeLonghi EC 685, který má kompaktní a elegantní design s retro nádechem. Dostupný je ve 4 barevných provedeních – červená, černá, bílá a stříbrná. Bez problémů si tak vyberete provedení, které se do vaší kuchyně hodí nejvíce. S De’Longhi EC 685 si připravíte perfektní kávu, ale i lahodné cappuccino a latté. Na přípravu skvělé kávy můžete použít mletou kávu i E.S.E pody. Součástí balení je totiž filtr na pody, 1 porci kávy a 2 porce kávy.

Stejně elegantní je i retro kávovar ETA Storio 6181. I v tomto případě si můžete připravit jednu nebo dvě šálky kávy najednou. Nechybí ani parní tryska pro napěnění mléka, takže si dokážete připravit i cappuccino. ETA Storio 6181 je dostupný v černé, červené a béžové barvě.

DeLonghi ECOV 311 BG
DeLonghi EC 685.R


Stylové retro kávovary

Pokud hledáte spíše stylový kávovar s výrazným retro designem, určitě vás zaujme DeLonghi ECOV 311. Dostat ho můžete v béžové, černé a modré barevné variantě a jeho design vás zaručeně přenese o několik desetiletí zpět. Je vhodný pro přípravu kávy z E.S.E podů i z mleté kávy. Kávovar má také cappuccino systém, takže šálek lahodného cappuccina s bohatou pěnou budete mít na dosah.

Dalším modelem, který přímo srší retro stylem, je Ariete Espresso Retro ART 1388, který má standardní funkce jako je tryska na napěnění mléka a možnost připravit dvě šálky kávy najednou. Kromě mleté kávy můžete i v tomto případě použít E.S.E pody. Kávovar je dostupný v černé a červené barvě.