Recenze Espresso DeLonghi EC850

Jednoduchost ovládání, spolehlivost a rychlost při přípravě kávy — to jsou jen některá z kritérií, která si zákazníci stanoví před koupí nového kávovaru. Následující recenze vám prozradí, zda jim bude vyhovovat i model Espresso DeLonghi EC850 nerez. A dozvíte se ještě mnohem více.

Profesionální zpracování za dostupnou cenu

Pákový kávovar Espresso DeLonghi EC850 nerez vám připraví chutnou kávu v pohodlí vašeho domova. Používá přitom tlak 15 barů, což je stejná hodnota tlaku, jakou mají profesionální kávovary. V rámci jedné extrakce si můžete zvolit, zda si připravíte jednu nebo dvě šálky kávy.

Design Espresso DeLonghi EC850 nerez myslí na vzhled i jednoduchost ovládání zároveň. Ovládací panel je přehledný, při používání jistě oceníte podsvícení tlačítek. Hospodyňky se potěší hladkému nerezovému povrchu, který se snadno čistí. Čištění usnadňuje také odnímatelná tácka na šálky. Odnímatelná nádoba na vodu má objem 1 litr.

Funkce

Předehřívací systém, který vám zaručí připravenost kávovaru. Nebudete tak muset čekat, dokud se voda ohřeje.

Plně automatický cappuccino program využijete, pokud máte rádi cappuccino nebo latté macchiato. Odnímatelnou nádobku na mléko si vždy po dokončení přípravy můžete uložit do lednice. Okamžitá extrakce kávy je zajištěna profesionálním systémem ohřevu Thermoblock s elektronicky kontrolovanou teplotou. Espresso DeLonghi EC850 vám během přípravy kávy ohřeje i šálek. Vaše káva díky tomu vydrží být déle teplá.

 

 

 

 

Pákový kávovar i pro náročné
Moderní design
Kompaktní velikost
Cappuccino a latté jedním tlačítkem
Jednoduché a intuitivní ovládání
Rychlost ohřevu
Bohatá pěna
Jednoduchá údržba
Automatické pěnění mléka
Tichý chod
Upozornění na potřebu odvápnění
Absence mlýnku na kávu
Malý prostor na sklenice na latté
Nerezová část odkapávací plochy se rychle poškrábe
Návod k obsluze je trochu složitý ve srovnání s ostatními kávovary

Nejprodávanější značky

  • Kávovary Sencor
  • Kávovary Philips
  • Kávovary Bosch
  • Kávovary Krups
  • Kávovary Delonghi