Recenze espressa DeLonghi Magnifica ECAM 22.110B (22110B)

Značka DeLonghi je ve světě kávovarů synonymem spolehlivosti, kvalitního provedení a jednoduchosti ovládání. Platí to i v případě Espresso DeLonghi Magnifica ECAM22.110B? To se dozvíte v následující recenzi.

Jedno tlačítko pro vše

Espresso DeLonghi Magnifica ECAM22.110B připraví kávu přesně podle vašeho přání. Můžete si vybrat velkou, střední nebo malou kávu i cappuccino. Kromě druhu kávy si můžete zvolit požadovanou teplotu a intenzitu aroma. Na nastavení kávy přesně na přání budete potřebovat jen jedno otočné tlačítko. Pokud vás zajímá, pro kolik šálků kávy je tento model určený, odpověď je: dvě. Po dokončení přípravy se kávovar sám odvápňuje a čistí.

Funkce

Kávovar disponuje několika funkcemi. Najdete v něm:

Integrovaný mlýnek v zásobníku na kávu, který kávu mele až ve třinácti různých hrubostech. Do zásobníku si můžete nasypat také již mletou kávu. Klidně i větší množství, protože zásobník je vybaven víkem pro uchování její přirozeného aroma.

Cappuccino systém připravený na přípravu cappuccina s bohatou pěnou. Systém míchá páru, vzduch a mléko a vytvoří v šálku hustou pěnu.

Nebaví vás už odvápňovat váš kávovar? Samočištění a odvápňovací program Espresso DeLonghi Magnifica ECAM22.110B se postará o vše za vás. Čištění provádí po každé přípravě kávy.

Kávovar je vybaven také ukazatelem stavu zásobníku na kávový usazeninu.

Přehlednost ovládacího panelu
Ergonomické ovládání
Příprava kávy a nastavení pouze jedním tlačítkem
Možnost nastavení hrubosti mletí kávových zrn
Možnost nastavení síly a množství kávy
Bohatá a hustá pěna cappuccina
Přiměřená cena
Více funkcí
Samočištění a odvápňování
Rychlá příprava kávy
Tichý chod
Někteří uživatelé uvádějí vyšší hlučnost mlýnku na kávu
Podložka na šálky se rychle poškrábe

Nejprodávanější značky

  • Kávovary Sencor
  • Kávovary Philips
  • Kávovary Bosch
  • Kávovary Krups
  • Kávovary Delonghi